Zaproszenie na seminarium

grafika bez sponsorówWitam serdecznie!

Z ogromną przyjemnością informuję, że portal katalogppoz.pl w dniu 27.10.2015r. organizuje w Gliwicach, już po raz drugi, Seminarium „Bezpieczny Właściciel, Zarządca i Użytkownik Obiektu Budowlanego”.

Tym razem w programie przewidziano bardzo ciekawe wystąpienia znakomitych ekspertów, którzy przybliżą tematykę:

  • biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych,
  • konsekwencji niewłaściwego wykonywania prac budowlanych, co prowadzi do „utraty” właściwości pożarowych użytych materiałów (wyświetlone będą bardzo ciekawe filmy),
  • zmian w Prawie Budowlanym.


Omówione zostaną również:

  • aspekty odpowiedzialności za przestrzeganie przepisów BHP przy remontach i przebudowach obiektów
  • konsekwencje braku nadzoru nad pracami niebezpiecznymi pod względem pożarowym i niewłaściwej eksploatacji butli propan-butan i instalacji gazu ziemnego (na przykładach głośnych pożarów i wybuchów).

Ten ostatni temat zostanie przedstawiony przeze mnie – liczę, że pomimo ostatniego wykładu – sala będzie jeszcze wypełniona 🙂 Obiecuję, że będzie ciekawie. Koncepcja mojego wystąpienia już jest napisana i stale się rozwija. 

Wszyscy wykładowcy przygotują cenne referaty, które będą udostępnione uczestnikom w formie plików pdf.

Seminarium na ponad 150 osób (sala pomieści 200) to ogromne wyzwanie, dlatego liczę na duże zainteresowanie.

Pozostałe szczegóły dotyczące seminarium są dostępne na specjalnej stronie internetowej pod adresem www.seminarium.katalogppoz.pl.
Program znajduje się pod adresem www.seminarium.katalogppoz.pl/program/.
Najlepszą formą zgłoszenia na seminarium jest formularz elektroniczny znajdujący się pod adresem: www.zapisy.katalogppoz.pl.
Zapisy prowadzone są również poprzez formularz tradycyjny, który należy przesłać faksem lub skan na adres email – do pobrania w pliku pdf z www.seminarium.katalogppoz.pl/zgloszenie/.

PS.
Obecnie do 20.09.2015r. prowadzona jest promocyjna sprzedaż – pierwsze 50 osób może zakupić uczestnictwo za 150zł (a nie 400zł jak tego żądają inni organizatorzy i nie 250zł, która jest normalną ceną).

Ze względu na limit osobowy i termin – warto podjąć szybka decyzję!

Naprawdę warto!

promocja2015

 

Autor: Kamil Kwosek

Jestem rzeczoznawcą ds zabezpieczeń przeciwpożarowych od 2005r. i autorem wielu publikacji na temat profilaktyki pożarowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Spiritual Consultant