Konkurs z nagrodami (już zakończony)

Witaj!

Postanowiłem zrobić mały KONKURS zanim opublikuję artykuł zawierający poniższe zdjęcie.

NAGRODY

Pierwsze 5 spostrzegawczych osób, które opowiedzą na pytanie i dodatkowo domyślą się o czym będzie artykuł, nagrodzę moim nowym poradnikiem, który będzie dostępny odpłatnie od stycznia 2013 roku (jeszcze nie wiem, od którego stycznia, ale będzie na 100%).

ZASADY

Odpowiedź należy napisać w komentarzu do artykułu poprzez formularz (poniżej) lub poprzez Facebooka.

UWAGA! Osoby biorące udział muszą zadeklarować, że do końca roku napiszą recenzję poradnika. Mam nadzieję, że nie wymagam zbyt dużo? Powodzenia!

Kamil

Twoje zadanie jest bardzo proste.

Odpowiedz na pytanie:

co przedstawia poniższe zdjęcie i na jaki temat będzie mój artykuł?

Konkurs: Co przedstawia zdjęcie?
Co przedstawia zdjęcie?

Na odpowiedzi czekam do środy 19 grudnia 2012r. włącznie.

Autor: Kamil Kwosek

Jestem rzeczoznawcą ds zabezpieczeń przeciwpożarowych od 2005r. i autorem wielu publikacji na temat profilaktyki pożarowej.

16 komentarzy do “Konkurs z nagrodami (już zakończony)”

 1. Zdjęcie przedstawia przymierzalnię. Artykuł będzie o zapewnieniu prawidłowych warunków ewakuacji z uwzględnieniem najczęstszych błędów. Poruszy wymagania dla dojść i przejść, drogi ewakuacyjne, sap, urządzenia przeciwpożarowe.

 2. ….a może? …..samo lustro i odbicie w nim przestawia drugą stronę. Nie realne mijające się z rzeczywistością abyśmy znaleźli się tam. Uważam, że artykuł będzie o swoich doświadczeniach zawodowych, czyli złej organizacji ewakuacji i odciętej drodze ucieczki z miejsca zagrożonego.

 3. zdjęcie przedstawia przymierzalnie w centrum handlowym.
  odbicie uwidacznia w tle oznaczenie drogi ewakuacyjnej.
  Artykuł może dotyczyć prawidłowego oznakowania dróg ewakuacyjnych
  w centrach handlowych.
  Bezpieczna ewakuacja

 4. Zdjęcie przedstawia korytarz z zaznaczoną drogą ewakuacji odbita w lustrze w przymierzalni.
  Artykuł będzie o zabezpieczeniu dróg ewakuacyjnych i ich wymarach

 5. zdjęcie przedstawia przymierzalnię w sklepie, artykuł będzie na temat dróg ewakuacyjnych bądź oświetlenia awaryjnego ewakuacyjnego

 6. Zdjęcie przedstawia lustro w przymierzalni sklepowej.
  Artykuł bedzie dotyczył oświetlenia ewakuacyjnego i prawidłowego oznakowania dróg ewakuacyjnych.

 7. oznaczony piktogramem odcinek przejścia ewakuacyjnego. Artykuł będzie dotyczył dróg ewakuacyjnych

 8. Zdjęcie przedstawia drogę pożarową/ewakuacyjną. Natomiast myślę, że artykuł będzie o zagrożeniach jakie niesie umieszczanie przedmiotów łatwopalnych oraz instalowanie przeszkód na w/w drodze.

 9. moim zdaniem artykuł może dotyczyć „zapobiegania nieprawidłowości na drogach ewakuacyjnych” – tam napis jest umieszczony wysoko, może go ktoś nie zauważyć, jest zwężenie, zasłonki mogą utrudnić ucieczkę i mogą być palne, nie widać urządzeń ppoż – hydrantów, gaśnic, czujników dymowych, w tle na końcu korytarza widać inne drzwi, czyli może być skrzyżowanie ciągów komunikacyjnych, więc uciekający z różnych kierunków ludzie mogą wpadać na siebie, w ogóle cała przestrzeń na zdjęciu robi wrażenie labiryntu…

  1. Andrzeju!
   Pytanie jest dwuczęściowe: co jest na zdjęciu i o czym będzie artykuł? – Twoja odpowiedź wydaje się niepełna, ale można próbować kilka razy, więc nic straconego.
   Pozdrawiam

 10. Witam,
  myślę, że warunki dojść i przejść, drogi ewakuacyjne z uwzględnieniem ich oznakowania w budynkach handlowo – usługowych. Pozdrawiam 🙂

 11. Zdjęcie przedstawia lustro w przymieżalni w sklepie odzieżowym, być może w galerii handlowej. Artykuł będzie o znakach ewakuacyjnych, być może o wyjściach/drogach ewakuacyjnych, być może w galeriach handlowych.

 12. przymierzalnia w sklepie. prawdopodobny temat artykułu to ewakuacja (widzimy znak ewakuacyjny): drogi i wyjścia ewakuacyjne, właściwe oznakowanie. Pozdrawiam AUTORA 🙂

 13. Witam.Powyższe zdjęcie przedstawiła oznaczony piktogramem odcinek przejścia ewakuacyjnego. Artykuł będzie dotyczył „Dróg ewakuacyjnych włącznie wyjściem ewakuacyjnym” Pozdro….

Możliwość komentowania została wyłączona.

Spiritual Consultant